پرسش‌های متداول

 امیدواریم در این بخش بتوانیم همه پرسش های شما را پاسخگو باشیم و بتوانیم راهی برای سادگی ارتباط با شما برآورده کنیم. این بخش به گوشه ای از سوالات مشتریان ما که به صورت متدوال پرسیده می شود پاسخ میدهد. اگر نیاز به مشاوره یا صحبت در موارد دیگر داشتید حتما با همکاران ما در ارتباط باشید.

امتیاز سرویس های ما چیست؟

با توجه به اینکه شرکت های مختلفی در این بخش فعالیت دارند، امتیازات ویژه ما را میتوان در درجه اول به سطح دانش و تجربه افراد فعال در این مجموعه و در درجه دوم قیمت های رقابتی و مناسب در مقابل کیفیت بسیار عالی این مجموعه دانست. از ویژگی های بارز ما پاسخگویی سریع و همین طور ارتباط با مشتریان به روش های مختلف مورد پسند آنهاست، بسیاری از امور بدون نیاز به حضور شما و تنها از طریق تلفن های کوتاه و توجه به عدم وقت گیری از مشتری انجام می شوند.

آیا قیمت خدمات و کالای های ما رقابتی است؟

بله کالا و خدمات مختلف عرضه شده در مجموعه ما رقابتی و بنا بر کیفیت و حتی گاهی موارد گارانتی می توانید انتظار بهترین خروجی را از ما داشته باشید.

چه راه های ارتباطی برای این مجموعه وجود دارد؟

آیا برای هربار سفارش پیشرفته باید پروژه جدیدی تعریف کنم؟

خیر، پس از یک بار تعریف پروژه برای همیشه می‌توانید بر اساس داده های مربوط به پروژه مجددا بررسی را انجام داده و نتیجه‌ی گزارش را با مقادیر قبلی مقایسه کنید.