شیر فلکه صنعتی

معرفی شرکت های تولید کننده لوله اینبار پلی اتیلن بوکان

تاریخچه و معرفی:

شرکت تعاونی ۱۳ پلی اتیلن بوکان ( سیمینه رود ) در سال ۱۳۷۵ پس از تائید طرح اولیه احداث کارخانه توسط وزارت محترم تعاون با هدف ایجاد اشتغال و پاسخگویی به افزایش تقاضا و تامین نیازهای عمومی به مصرف انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن با تهیه و خرید ماشین آلات مورد نیاز از شرکت CINCINNATI کشور اتریش در سال ۱۳۷۶ راه اندازی گردید و فعالیت خود را براساس طرحها و اجرای سیستم های آبیاری در بخشهای کشاورزی ، آبرسانی شهری و روستائی ، گازرسانی و فاضلابی آغاز نمود . این شرکت با بهره گیری از مدرنترین ماشین آلات و فن آوری و دانش روز و با بکار گیری نیروهای مستعد و کاردان ، سعی در بالا بردن و بهبود روز افزون سطح کیفی محصولات خود نموده است . که در این راستا با اخذ استاندارد ملی از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و به کار گیری و اجرای سیستم مدیریت کیفیت مطابق با استاندارد و سایر استانداردهای جهانی ISO9001-2000 و توسعه و کاربری از لوله و اتصالات پلی اتیلن اصل اساسی کیفیت را سر لوحه فعالیت خود قرار داده است و حفظ جایگاه این صنعت بعنوان اصلی ترین اهداف سازمانی خود در بهبود فرایند بازار کار و پاسخگویی به نیاز مشتریان قرار داده ایم .
بیانیه شرکت :
ما معتقدیم بقا و رشد شرکت در گرو تامین نیازهای مشتریان و جلب رضایت آنها ، ارائه محصولات و خدمات برتر نسبت به رقبا و تحویل ارزش به مشتریان و جامعه می باشد . شرکت ما وجود دارد به این دلیل که می اندیشیم چگونه نیازهای شما را تامین کنیم و چگونه مسایل و مشکلات شما را بر طرف نمائیم . شرکت ما وجود دارد بر اینکه بدنبال ارائه محصول و خدمات برتر نسبت به رقبا هستیم ، تا بتوانیم بهتر از دیگران نیازهای شما را تامین کنیم . در نهایت به دلیل اینکه به دنبال خلق ارزش برای جامعه و شما مشتریان گرامی هستیم ، شما به ما اجازه حضور در بازار را خواهید داد. شرکت تعاونی ۱۳ پلی اتیلن بوکان ( سیمینه رود ) با اندیشیدن به نیازهای شما و تامین آنها به شکلی بهتر از رقبا و فروش محصولی که برای شما می ارزد بقا و رشد خود را دنبال می کند .
افتخارات ملی :
– دارای نشان ملی استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران
– دارای گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت کیفیتISO 9001-2000
– دارای تائیدیه از دفتر بهبود و توسعه روش های آبیاری تحت فشار وزارت جهاد کشاورزی
– واحد نمونه استان آذربایجان غربی در سال ۱۳۸۴
– واحد نمونه استان آذربایجان غربی در سال ۱۳۸۵
– اخذ عنوان مشتری نمونه از شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران در سال ۱۳۸۱
واحد تضمین کیفیت شرکت پلی اتیلن بوکان :
کارخانه لوله پلی اتیلن بوکان مجموعه ای است معتقد به اصل احترام و متعهد به ارائه محصولی با کیفیت به مشتری . ما برای حفظ اعتماد مشتری که با ارزشترین سرمایه ای است که طی چندین سال فعالیت در تولید بدست آورده ایم خود را ملزم به انجام اقدامات کنترلی و نظارتی می دانیم که فرآیند پیچیده ای را از خرید مواد اولیه تا تحویل محصول تولیدی به مشتری در بر می گیرد . در راستای برآورد نیاز عمومی به محصول با کیفیت و مطابق با استاندارهای معتبر ملی و بین المللی در کنار بکارگیری ماشین آلات پیشرفته با فناوری روز دنیا در تولید لوله پلی اتیلن در پاسخ به استقبال و اعتماد روز افزون مشتریان و در راستای پیاده سازی اهداف کیفی خود ، اقدام به تاسیس لابراتوار مجهزی نموده است .
دپارتمان کنترل کیفیت مستقیما زیر نظر بالاترین مقام اجرایی شرکت سازمان دهی شده و اداره می گردد . وظایف این واحد در دستورالعمل های اختصاصی تنظیم شده است علاوه بر این کلیه رویه های آزمایش شامل روند اجرایی آزمون ها ، مشخصات پذیرش یا رد نتایج و دیگر جزئیات بصورت مکتوب و مدون تهیه شده است . در حال حاضر با دارا بودن وسایل و تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی و کادر مجرب و متخصص در این واحد کلیه تستهای مربوط به لوله و اتصالات پلی اتیلن مندرج در استاندارد ملی ۱۳۳۱ و منطبق با استاندارهای بین المللی به صورت مستمر انجام می گیرد . کلیه محصولات پس از انجام آزمون های کیفی پس از تائید واحد کنترل کیفیت با بهره گیری از متخصصین و کارکنان متعهد کنترل و بسته بندی می شوند . آزمایشگاه این شرکت افتخار دارد که علاوه بر تولیدات داخل ، آزمون های کیفی دیگر شرکتهای همکار داخل کشور را نیز انجام میدهد . نتایج کلیه آزمونهای انجام شده در بازه های سه ماهه توسط واحد کنترل کیفیت مورد تحلیل قرار می گیرد . نتایج این تحلیل در انتخاب بهترین گریدهای مواد اولیه برای تولید و ارتقاء سطح کیفی محصول و نهایتا تامین رضایت مشتریان نقش موثر دارد .
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید