فروش انواع فلنج ایرانی و خارجی با قیمت رقابتی و ارزان

فلنج استیل

فلنج یکی از پر فروش ترین و پر کاربرد ترین محصولات خطوط لوله است که در آلیاژ های مختلف استیل، فولادی و پلی اتیلن به صورت عمده تولید می شود. مجموعه نانواستیل با داشتن منابع قوی در بازار تاسیسات برای تامین هر نوع فلنج در هر سایز و با هر آلیاژی حتی سایز های غیر متعارف یا با سوراخ های غیر استاندارد می تواند به شما خدمت رسانی کند.

انواع فلنج استیل

فلنج خود به اشکال مختلفی همچون فلنج کور، گلودار و اریفیس و غیره تولید می شود که مسلما فلز استیل نیز در تولید آنها استفاده می شود. همین طور باید بدانید استیل در زمان تولید ممکن است با ترکیب خاصی ساخته شود و درجه کیفی متفاوتی داشته باشد، هر چند به صورت کلی همگی فلنج های استیل را در دو گروه استیل 304 و یا استیل 316 جای می دهیم.

قیمت فلنج های استیل

در یک پروژه قیمت نهایی تمام شده همیشه حرف اول را میزند مخصوصا که اطمینان از نهایی شدن پروژه بر اساس بودجه بسته شده کار ساده ای نیست. بنابراین باید به المان قیمت همیشه توجه کرد هرچند نمی توان کیفیت را فدای قیمت کرد. اما می توان گفت با توجه به دسترسی به منابع طبیعی و معادن غنی فلزات ایران فلنج های ایرانی نسبت به سایرین قیمت مناسب و کیفیت قابل قبولی دارند هر چند که همچنان چین پیشتاز قیمت هاست. اما این نکته که برخی همکاران با سند بلاست و حتی بدتر کرومه کردن فلنج های با قیمت پایین خریده شده را می فروشند نیز باید در زمان خرید در نظر گرفته شود. اما گذشته از این شما می توانید مطمئن باشید اجناس با کیفیت مرغوب به همراه قیمت مناسب در اختیار شما قرار خواهند گرفت

سایر محصولات مربوط به فلنج از نانو استیل

  • فلنج های استیل
  • فلنج های فولادی
  • فلنج های پلی اتیلن

بهترین قیمت های فلنج استیل و فولادی و پلی اتیلن

فلنج ها دسته ای از قطعات تاسیسات به شمار می روند که برای اتصال دو لوله و یا لوله ها به ابزار های دیگری همچون شیر ها و فلومتر ها استفاده می شوند. برخی از قطعات تاسیسات به صورت رزوه ای و برخی به صورت فلنجی به یکدیگر متصل می شوند. البته همیشه فلنج ها برای اتصال استفاده نمی شوند و فلنج کور برای مسدود کردن انتهای یک لوله استفاده می شود.برای آب بندی فلنج معمولا از گسکت استفاده می شود و گسکت ها نیز به خودی خود به دسته های متفاوتی تقسیم می شوند. یک فلنج در آلیاژ های مختلفی همچون استیل و فولادی و پلی اتیلن ساخته می شود.

یک فلنج در زمان تولید مولفه های مختلفی برای شناسایی دارد که معمولا بر روی سطح آن حکاکی شده است مانند نام تجاری تولید کننده، سایز اسمی لوله، مقدار فشار قابل تحمل توسط فلنج، شکل سطح فلنج، سوراخ ها، مواد تشکیل دهنده فلنج، کد مربوط به عملیات حرارتی انجام شده بر روی فلنج.