تامین ، واردات و تولید انواع فلنج

نانو استیل به عنوان یک قدیمی در بازار تاسیسات از سالها پیش نیز به عنوان فروشنده فلنج شناخته می شده است و حتی در بین همکاران نیز فروش فلنج به صورت یک آیکون برای ما درآمده است، دلیل این مهم استفاده از بهترین تولید کننده های داخلی و شناخت و آنالیز آلیاژ های فلنج های وارداتی است که حتی با تامین اجناس از بین کالاهای چینی نیز مرغوب ترین آنها را گلچین کرده ایم. همین طور با همکاری نزدیک با تولید کنندگان فلنج در ایران توانسته ایم بارها سفارشات غیر استاندارد از نظر سایز، سوراخ های روی فلنج و یا آلیاژ خاص را تامین کنیم. به همین روی شما نیز می توانید برای داشتن بهترین قیمت و تنوع در انتخاب استعلام قیمت خود را به ما بسپارید.

انواع فلنج با آلیاژ های مختلف

درست است که عمده فلنج ها با آلیاژ های فولادی، استیل و یا پلی اتیلن تولید می شوند اما در این بین ساختار این آلیاژ و همین طور پروسه تولید را می توانید سفارشی سازی کنید، به صورت کلی ما در زمینه تامین فلنجهای مختلف با آلیاژ های عمومی تخصص داریم. می توانید اطلاعات تکمیلی تر را از لینک های زیر بگیرید

  • فلنج استیل
  • فلنج فولادی
  • فلنج پلی اتیلن

فلنج استیل و فولادی و پلی اتیلن

فلنج ها دسته ای از قطعات تاسیسات به شمار می روند که برای اتصال دو لوله و یا لوله ها به ابزار های دیگری همچون شیر ها و فلومتر ها استفاده می شوند. برخی از قطعات تاسیسات به صورت رزوه ای و برخی به صورت فلنجی به یکدیگر متصل می شوند. البته همیشه فلنج ها برای اتصال استفاده نمی شوند و فلنج کور برای مسدود کردن انتهای یک لوله استفاده می شود.برای آب بندی فلنج معمولا از گسکت استفاده می شود و گسکت ها نیز به خودی خود به دسته های متفاوتی تقسیم می شوند. یک فلنج در آلیاژ های مختلفی همچون استیل و فولادی و پلی اتیلن ساخته می شود.

یک فلنج در زمان تولید مولفه های مختلفی برای شناسایی دارد که معمولا بر روی سطح آن حکاکی شده است مانند نام تجاری تولید کننده، سایز اسمی لوله، مقدار فشار قابل تحمل توسط فلنج، شکل سطح فلنج، سوراخ ها، مواد تشکیل دهنده فلنج، کد مربوط به عملیات حرارتی انجام شده بر روی فلنج.

همان طور که از نام این فلنج ها پیداست سطح مقطع و نقطه اتصال این فلنج ها بسیار ساده و مسطح است و کاربرد آنها بیشتر زمانی است که دو فلنج به یکدیگر متصل می شوند.