• تامین لوله و اتصالات

  قیمت تولید شیر آلات فشار قوی در کشور
 • تاسیسات خطوط لوله

  قیمت لوله و اتصالات تولید داخلی
 • انواع فلنج استیل فولادی و پلی اتیلن

  قیمت فلنج فشار قوی فورج تولید داخل
 • فلنج های سفارشی و سایز بزرگ

  خط لوله فولادی و تاسیسات موتورخانه
 • شیرفلکه های صنعتی

  قیمت شیر کشویی و شیر سوزنی

لوله و اتصالات، فلنج یا شیرفلکه صنعتی؟

برای پروژه خود به چه چیزی نیاز دارید، می توانید نانو استیل را در کنار خود احساس کنید تنها کافی است استعلام خود را به ما ارسال نمایید و بهترین قیمت ها در برابر بالاترین کیفیت را تحویل بگیرید. تمام قطعات مکانیکال و پسیو که بر روی خطوط لوله نصب می شوند را می توانید به سادگی در کنار هم داشته باشید، نانو استیل در طی سالها توانسته است که با برقراری ارتباط با تولید کننده ها و وارد کننده های اصلی بازار و همین طور تامین برخی اجناس به صورت مستقیم سابقه خوبی از تامین اجناس مورد نیاز تاسیسات را بجا بگذارد. کلیه موارد ذکر شده را می توانید برای هر گوشه ایران سفارش دهید.

شیر های پروانه ای به گونه ای از پرکاربرد ترین شیر های صنعتی اطلاق می شود که در بین اتصالات لوله ها قرار می گیرند و علاوه بر مدل های دستی، مدل های پنوماتیک، هیدرولیکی و برقی نیز دارند. البته می توان با تغییرات ساده ای مدل های دستی این شیر ها را نیز به مدل های پنوماتیکی تبدیل کرد. کلیه تجهیزات مربوط به شیر های پروانه ای از قطعات یدکی تا کنترلر های این شیر ها را می توانید از نانو استیل تهیه نمایید

شیر کشویی را می توان پرکاربرد ترین شیر در صنعت و ساختمان دانست و از سالها پیش این محصول پرفروش ترین و معروف ترین نوع شیرصنعتی بوده است. بهترین شیر های کشویی در ایران تولید می شوند و کیفیت این تولیدات گاهی قابل رقابت با مدل های اروپایی آن هست. این شیر ها از نظر جنس بدنه به دسته های مختلفی تقسیم می شوند و بسته به کارخانه تولید کننده درجه بندی کیفی و استاندارد های مختلفی دارند. عمده تولید کنندگان ایرانی شیر های کشویی را به جنس فولاد می سازند.
از انواع پر کاربرد شیر ها در صنایع شیرهای گیوتینی هستند که علاوه بر نوع دستی به انواع اتوماتیک و فرمان پذیر نیز تقسیم می شوند. البته این شیر ها بسته به محل نسب می توانند سرویسی ارائه دهند که هیچ مدل شیر دیگری مناسب نباشد. از نظر ظاهری این شیر ها بسیار به شیر پروانه ای شبیه هستند
این نوع شیر که به شیر خودکار نیز مشهور است یکی از مهمترین دسته ها در بین شیر ها می باشد که برای اطمینان از عدم برگشت سیال نصب می شوند. شیر یک طرفه از جنس فولاد، استیل، یا حتی پلی اتیلن ساخته می شود.
شیر توپی یا بال ولو به گونه ای از شیرها اطلاق می شود که درون آنها یک گوی کوچک با روزنه ای وسط آن قرار گرفته است و بارزترین نمونه این شیرها شیر گاز منازل است. این شیر ها در دسته های کلاس پایین و بالا ساخته می شوند و مانند تمام مدل های دیگر شیر دستی و اتوماتیک دارند که مدل های اتوماتیک آنها فرمان پذیر هستند و با پنوماتیک، برق و یا هیدرولیک باز و بسته می شوند. شیر توپی معمولا از جنس های فولاد، استیل، برنج و پلی اتیلن ساخته می شود.
همان طور که از نام این شیر پیداست برای مواردی که فشار سیال بالاتر از حد نرمال و یا انتظار بر روی خط لوله است فعال می شود و برای سرشکن کردن این فشار مقداری از سیال را تا جایی که فشار متعادل شود خارج می کند. نمونه ای ساده از این شیر ها را در آب گرم کن های خانگی دیده اید.

تامینشیر فلکه صنعتی

نانو استیل مجموعه ای کامل از انواع شیر فلکه های صنعتی با قیمت مناسب و خدمات پس از فروش از بهترین برند های دنیا تامین می کند. ما نماینده مارک های بسیار معتبری همچون فاراب، وگ بی همتا هستیم و همین طور در زمینه شیر پروانه ای وارد کننده مستقیم این دسته شیرها می باشیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از صفحه محصول مورد نظر کاتالوگ دانلود کنید و یا با کارشناس فروش مجموعه ما تماس بگیرید

فلنج از آلیاژ های متنوع فولادی و استیل و پلی اتیلن

یکی از ممترین تجهیزات خطوط لوله فلنج ها هستند، ما علاوه بر تامین انواع فلنج با آلیاژ های متنوع و در سایز های مختلف سفارش تولید و ساخت فلنج بر اساس نقشه شما را نیز انجام می دهیم. فروش انواع فلنج های استیل و فولادی و پلی اتیلن با شکل های ظاهری متفاوت مانند تخت، کور، اریفیس، گلودار و غیره تخصص ماست. همین طور می توانیم فلنج را از بین تولید کنندگان داخلی و خارجی تهیه کنیم و یا با آلیاژ های خاص سفارش دهیم. ضمنا فلنج گلودار با روکش تفلون ضد اسید و خورندگی را نیز می توانید سفارش دهید.

 • فروش با قیمت مناسب فلنج های خارجی اروپایی
 • تامین فلنج از تولید کننده های چینی با کیفیت
 • تولید فلنج های خاص با آلیاژ سفارشی
 • فلنج های ایرانی استیل و فولادی و پلی اتیلن
همان طور که از نام این فلنج ها پیداست سطح مقطع و نقطه اتصال این فلنج ها بسیار ساده و مسطح است و کاربرد آنها بیشتر زمانی است که دو فلنج به یکدیگر متصل می شوند.

 

فلنج سطح برجسته نوعی از فلنج است که بر روی سطحش یک برآمدگی کوتاه قرار دارد و برای آب بندی این برآمدگی از لایی و گسکت استفاده می شود. برخی برای اتصال دو لوله از این نوع فلنج استفاده می کنند.

 

این فلنج یک لبه برجسته بلند اضافی به صورت گلویی دارد که داخل لوله مقابل قرار می گیرد و جوش کاری می شود این نوع فلنج برای مواردی که فشار کاری بالا است و یا دمای سیال بالا است کاربرد دارد. معمولا زمان تولید این فلنج ها را بسته به نیاز گلو بلند و یا گلو کوتاه می سازند.

 

این فلنج ها دو طرفه نر و ماده دارند که به صورت جفت ساخته می شوند. یکی از این فلنج ها دارای برآمدگی و یکی دارای تورفتگی است. این فلنج ها را در پوسته مبدل های حرارتی دیده اید

 

یک فلنج گرد کاملا بسته که در انتهای لوله قرار می گیرد و برای مسدود کردن مسیر سیال مورد استفاده قرار می گیرد. هنگامی که فشار سیال بسیار زیاد باشد برخی فلنج های کور را می توان به صورت گلودار و جوشی استفاده کرد

 

این فلنج با داشتن گردن مخروطی در انتها، این نوع طراحی دلیل اصلی تحمل فشار این نوع از فلنج ها می باشد. کاربرد این فلنج ها در فشار های بالا و دماهای زیر صفر است که علاوه بر این کاربرد برای زمانی که بارهای ارتعاشی و نوسانی دارد نیز مناسب است

 

این فلنج نوعی از فلنج های گردن دار است که به دلیل راحتی در نصب بسیار مناسب است. البته مقاومت این فلنج هم در برابر فشار و هم در برابر خستگی کمتر از فلنج گردن دار است و اندازه برآمدگی این فلنج نیز بسیار کوتاه تر از فلنج های گردن دار است.

 

فلنج لبه دار هم به نوعی یک فلنج با گلویی است که قد گلوی آن کوتاه است و بیشتر در مواردی کاربرد دارد که نیاز هست فلنج با سیال در تماس قرار نگیرد. به دلایلی همچون خوردگی، زنگ زدگی و غیره. مقاومت این فلنج از گردن دار کمتر است ولی به صرفه تر می باشد.

 

این فلنج از داخل محفظه ای دارد که هم از داخل و از خارج جوشکاری می شود و محل قرار گیری لوله است. این نوع نصب باعث افزایش مقاومت در برابر فشار و خستگی می شود. معمولا این فلنج ها در لوله کشی با فشار کاری بالا و همین طور قطر کم مورد استفاده قرار می گیرند.

 

این فلنج ها نصب ساده تری دارند و داخل آنها رزوه کاری شده است تا به صورت پیچی به سر لوله و اتصالات روی خط و ابزار ها متصل شوند. البته گاهی برای محکم کردن و جلوگیری از نشتی این فلنج ها را نیز جوش می دهند.

 

این فلنج نیز از فلنج های گردن دار است و در میانه آن با قرار دادن یک دیسک با سوراخ مشخص که میزان خاصی سیال عبور می دهد می توان فشار و دبی یک سیال را اندازه گیری کرد. اما در برخی موارد از این فلنج ها برای تغییر دبی، و همین طور کم کردن فشار در نقاطی خاص نیز استفاده می شود. می توان گفت این سبک از فلنج و دیسک میانی اریفیس آن قدیمی ترین نوع اتصال فلنجی است زیرا در یونان باستان از دهانه این اریفیس برای اندازه گیری آب مصرفی شهروندان استفاده می کردند و مالیات براساس اندازه دهانه این سوراخ دریافت می شده است