لوله پوش فیت

لوله های پوش فیت فاضلابی را می توان عملا نسل جدید فاضلابی ها دانست، این سیستم اولین بار در انگلستان مطرح شد و به سرعت جای خود را در بازار تاسیسات باز کرد، البته در این بین حضور شرکت های تولید کننده ماشین آلات تولید لوله را نیز نمی توان دست کم گرفت زیرا به سرعت خطوط تولید این دست لوله های فاضلابی را به شکلی بهینه ساختند و شاید بلافاصله بعد از دیدن این لوله های جدید در نمایشگاه های انگلستان شاهد حضور ماشین آلات تولید آنها هم بودیم. بالاخره اینجا معلوم بود که مرغ و تخم مرغ چه نسبتی با هم بودند!

دریافت لیست قیمت لوله و اتصالات پوش فیت از سایت نانو تجهیز

اطلاعات تکمیلی درباره تولید کننده های پوش فیت ایرانی در سایت نانوپوشفیت

تولید کنندگان پوش فیت داخل ایران

به همان نسبت که این تکنولوژی جدید در فاضلاب وارد بازار اروپا شد، باز هم تولید کننده های ماشین آلات چینی این بار دست به کار شدند و بازار آسیا و طبق معمول ایران را قبضه کردند. با وجود داشتن یک ماشین ساده و ارزان قیمت تولید این دسته لوله ها شاهد رشد بیشتر این سری بودیم. این در حالی بود که برخی از تولید کننده  های خوش نام ایرانی نیز با استفاده از دستگاه های اروپایی و حالا دروغ نگفته باشیم چینی ها، شروع به تولید این لوله ها کردند. هم اکنون ایران به عنوان یکی از تولید کننده های مطرح این لوله ها در خاورمیانه شناخته می شود. یکی از دلایل موفقیت لوله های پلیمری را در ایران می توان وجود داشتن مواد اولیه در ایران دانست. اینکه در ایران اغلب مواد اولیه مورد نیاز به وفور یافت می شود و مواد پایه نفتی نیز قیمت مناسبی دارند همواره در تولید لوله های پایه پلیمری تاثیر گذار بوده است.

نام های معتبر تولید کننده پوش فیت در ایران

پوش فیت سوپر درین پوش فیت نیو فلکس پوش فیت هاکان
پوش فیت spk پوش فیت پلی ران پوش فیت فیرات
پوش فیت سمنان پوش فیت وحید پوش فیت نیک بسپار

البته تنها نام های تولید کننده این ها نیستند اما به عنوان نام آشنا ها می توان از جدول بالا استفاده کرد که البته با توجه به میزان فروش و قدرت نمایندگی های آنها در بازار به نظر نمی رسد به این زودی ها کسی به پای آنها برسد

انواع لوله پوش فیت

لوله های پوش فیت عملا به سه دسته بزرگ تقسیم می شوند

  • لوله های پوش فیت معمولی
  • لوله پوش فیت سایلنت SILENT
  • لوله پوش فیت نیمه سایلنت SEMI-SILENT

همانطور که از نام آنها پیداست فرق بزرگ آنها در گوشت و مواد اولیه این لوله هاست که باعث می شود صدای حرکت پساب فاضلاب را از داخل ساختمان حذف کنند. این مطلب که سبک ساختمان سازی متفاوت شده است و اغلب با استفاده از عایق های یونولیتی از طبقه های دیگر فیلتر می شوند باعق می شود صدای تاسیسات داخلی ساختمان خود را بشنوید. البته با توجه به اینکه لوله های آب همیشه پر هستند و بنابراین سیال بی سرو صدا تر است و همین طور اندازه این لوله های آبرسانی نیز کوچک است بنابراین زیاد هم نمی توانند صدا تولید کنند اما در مورد فاضلاب این دو مولفه کاملا برعکس می شوند.

  • لوله های ضد حریق پوش فیت فاضلابی
  • لوله های ساده بدون استاندارد های حریق

مطلب بعدی که باید در مورد پوش فیت ها در نظر داشته باشید یا بهتر است بگویم در مورد کل لوله های پایه پلیمری این مطلب است که به شدت حریق پذیر هستند و خودشان می توانند به عنوان ماده سوختی برای آتش در نظر گرفته شوند. البته مانند همه پلاستیک ها لوله ها هم به سرعت در هم پیچیده می شوند و می سوزند اما باید نگران این مطلب باشید مخصوصا اگر به دنبال گرفتن بیمه های تضمین کیفیت ساختمان و یا بیمه آتش سوزی هستید یا اینکه برای ساختمان خود می خواهید مدرک تضمین حریق بگیرید این دست لوله ها را در نظر داشته باشید.

چه لوله پوش فیتی مناسب است

خوب این نکته را در نظر داشته باشید که لوله پوش فیت ای که می خواهید بخرید باید یک سری استاندار ها را پشت سر گذاشته باشد و نامداران تولید کننده نیز همیشه این استاندارد ها را دارند. نکته دوم توجه به کیفیت جنس تولیدی آنهاست به صراحت می توان گفت که از روی شفافیت و یکدستی این لوله ها می توان به کیفیت این لوله ها پی برد. یعنی با نگاه کردن می توان گفت که کدام یک بهتر هستند. در مورد رنگ هم برخی فروشنده ها نظرات خاصی دارند. اما باید گفت این که یک لوله پوش فیت سفید، خاکستری، قرمز یا نارنجی یا اصلا مشکی باشد هیچ ربطی به کیفیت این لوله ها ندارد. برخی موارد دیگر نیز مناسب است مورد توجه قرار گیرند.

اما در کل شاید مهمترین مولفه برای خرید لوله های پوش فیت و یا هر چیزی قیمت مناسب باشد که ما این مسئله را برای شما حل خواهیم کرد. با ما در تماس باشید.

  • کیفیت خوب لوله ها و عایق ها از پوسیدگی زودرس جلوگیری می کند
  • پایداری این لوله ها و عایقشان در برابر سیالات اسیدی و PH
  • کیفیت و استاندارد های مربوط به حلقه های ایق مانند استاندارد EN1451-6
  • پشتیبانی از استاندارد هایی مانند DiN6929و DIN16934

منبع : نانوتجهیز

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید