شیر فلکه صنعتی

تجهیزات خطوط لوله

لوله و اتصالات، فلنج یا شیرفلکه صنعتی؟

بهترین قیمت ها در برابر بالاترین کیفیت

تمام قطعات مکانیکال و پسیو که بر روی خطوط لوله نصب می شوند را می توانید به سادگی در کنار هم داشته باشید، ما در طی سالها توانسته است که با برقراری ارتباط با تولید کننده ها و وارد کننده های اصلی بازار و همین طور تامین برخی اجناس به صورت مستقیم سابقه خوبی از تامین اجناس مورد نیاز تاسیسات را بجا بگذارد. کلیه موارد ذکر شده را می توانید برای هر گوشه ایران سفارش دهید.

تامین شیر فلکه صنعتی

مجموعه ای کامل از انواع شیر فلکه های صنعتی با قیمت مناسب و خدمات پس از فروش از بهترین برند های دنیا تامین می کند. ما نماینده مارک های بسیار معتبری همچون فاراب، وگ بی همتا هستیم و همین طور در زمینه شیر پروانه ای وارد کننده مستقیم این دسته شیرها می باشیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از صفحه محصول مورد نظر کاتالوگ دانلود کنید و یا با کارشناس فروش مجموعه ما تماس بگیرید

فلنج از آلیاژ های متنوع فولادی و استیل و پلی اتیلن

یکی از ممترین تجهیزات خطوط لوله فلنج ها هستند، ما علاوه بر تامین انواع فلنج با آلیاژ های متنوع و در سایز های مختلف سفارش تولید و ساخت فلنج بر اساس نقشه شما را نیز انجام می دهیم. فروش انواع فلنج های استیل و فولادی و پلی اتیلن با شکل های ظاهری متفاوت مانند تخت، کور، اریفیس، گلودار و غیره تخصص ماست. همین طور می توانیم فلنج را از بین تولید کنندگان داخلی و خارجی تهیه کنیم و یا با آلیاژ های خاص سفارش دهیم. ضمنا فلنج گلودار با روکش تفلون ضد اسید و خورندگی را نیز می توانید سفارش دهید.

  • فروش با قیمت مناسب فلنج های خارجی اروپایی
  • تامین فلنج از تولید کننده های چینی با کیفیت
  • تولید فلنج های خاص با آلیاژ سفارشی
  • فلنج های ایرانی استیل و فولادی و پلی اتیلن

فروش انواع شیر توپی با آلیاژ های مختلف

می توان شیر توپی را به عنوان قدیمی ترین و پرکاربرد ترین نوع شیر در صنعت لوله کشی معرفی کرد. این شیر در هسته میانه خود یک عملگرد گرد با سوراخ میانی دارد و به همین خاطر به آن شیر توپی یا بال ولو می گویند. البته گاهی این مدل شیر را به اصطلاح شیر گازی هم می نامند و مدل های برنجی آن در ساختمان ها قابل رویت است. شیر توپی نیز مانند انواع دیگر شیر ها دستی و کنترلی دارد و توسط پنوماتیک، برق یا دسته محرک باز و بسته می شود. جنس بدنه این شیر ها معمولا چدن و فولاد یا برنج و استیل است. البته نوع پلی اتیلن این شیر نیز موجود است که برای لوله های سفید و آذین و آب خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. شیر توپی یا همان بال ولو در سایز ها و کلاس های مختلفی عرضه می شود. همین طور برخی از این شیر ها چند راهه هستند و برای کنترل جریان سیالات مختلف استفاده می شوند.

فروش انواع شیر پروانه ای با آلیاژ های مختلف

شیر پروانه ای و یا ویفری به نوعی از شیر اطلاق می شود که دهانه آن به صورت باله یک پروانه باز و بسته می شود این شیر برای نصب در بین دو فلنج و میانه یک خط لوله کاربرد دارد و مهمترین عضو از خانواده شیر های صنعتی به شمار می رود. بهترین خاصیت این نوع شیر نصب کم جا و همین طور باز و بسته شدن سریع آن هست. این شیر ها به دلیل نداشتن پایه های استوار وزن پایینی دارند تا فشار زیادی به لوله ها وارد نکنند همین طور برای شرایطی که سیال بسیار غلیط مانند شیره هست و یا ماده به صورت پودری و پر از املاح هست بهترین گزینه هستند. شیر پروانه ای استیل و شیر پروانه ای فولادی و در نهایت شیر پروانه ای پلی اتیلن از آلیاژهای این نوع شیر به شمار می روند. نوع دستی این شیر ها توسط اهرم و یا گیربکس باز و بسته می شود البته انواع اتوماتیک این شیر به صورت پنوماتیک و با اکچویتر برقی ساخته می شود. شیر گیوتینی شباهت های زیادی به این شیر ها دارد و مدل شیر پروانه ای مستطیل که برای کانال های باز استفاده می شود نیز در سایز های متنوع تولید می شود. این شیر ها بسیار شبیه به شیر گیوتینی هستند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید