لوله های فاضلابی سوپر درین محصولی از سوپر پایپ

به نظر می رسد بازار لوله های فاضلابی دائم در حال تغییر است و نسل جدید پوش فیت های فاضلابی توسط سوپر پایپ این کمپانی بنام ارائه شده است که به نام تجاری سوپر درین در بازار عرضه می شوند. از تکنولوژی های امروز دنیا در تولید و اجرای لوله های فاضلابی در این محصول استفاده شده است و استاندارد های بسیار محکمی کیفیت و کاربرد این محصول را ضمانت می کنند. البته سوپردرین یک محصول تقریبا تازه وارد است و هنوز بسیاری از کمپانی های دیگر سعی بر نقض کیفیت این محصول دارند هر چند که شاید با حضور کیفیت و نام سوپرپایپ و همین طور استاندارد های بین المللی این محصول نمی توانند راه به جایی ببرند.

نصب سوپردرین به صورت سوکتی و شبیه به پوش فیت فاضلابی است که البته ب استفاده از ترکیبات جدید و قالب بندی جدید تر به نظر می رسد در قسمت فیتینگ کارائی بالاتری از خود نشان دهد، همین طور این محصول از کیفیت بالای مواد اولیه پلی پروپیلن نیز برخوردار است که تضمینی برای کیفیت و عمر طولانی سیستم های فاضلاب ساختمان به شمار می رود.سوپردرین + با ویژگی های ممتاز و متمایز خود بهترین سیستم فاضلابی است که به بازار تاسیسات کشور عرضه شده است . این سیستم با مواد پلی پروپیلن حاصل به روز آمدترین تکنولوژی اروپاست .نصب آن به روش سوکتی ، و بسیار آسان و سریع انجام می شود

سوپر درین کم صدا تر، سریع تر و ایمن تر از سیستم های دیگر فاضلابی

با توجه به تغییرات زیادی که در حلقه آب بندی این محصول اتفاق افتاده است عمر طولانی تر و همین طور آب بندی بهتر را می توان از این محصول انتظار داشت، همین طور ترکیب جدید مواد اولیه آن را در مقابل آب گرم و کارکرد طولانی مدت باعث عمر و کیفیت این دسته از محصولات شده است. همچنین تنوع بی نظیر طول لوله ، وسایز و زاویه ی اتصالات ، بست های ویژه ،ومدرج بودن طول لوله ها به سانتی متر ، سوپردرین + را به احاظ راحتی در طراحی و نصب ،یه سیستمی منحصر به فرد تبدیل کرده است.و خلاصه آن که سوپر پایپ طبق استاندارد های کیفی خود ، با عرضه ی سیستم سوپردرین + تلاش کرده است تا مطمئن ترین و مناسب ترین انتخاب را برای سیستم فاضلابی ساختمان شما فراهم کند.

حذف لوله کشی ونت در سیستم فاضلابی سوپر درین

درسیستم های متداول فاضلابی ،برای تامین هوای داخل سیستم در جهت ایجاد تعادل فشار و محافظت از تله های هوا بند سیفون ها – که به منظور جلو گیری از ورود بو وسایر آلودگی ها از سیستم دفع فاضلاب به محیط داخل ساختمان کاربرد دارند – از شبکه لوله کشی ونت استفاده میشود. سوپر درین V مجهز به شیرهای سوپر ونت ، راه حل جدیدی است که بدون نیاز به لوله کشی ونت در شبکه ی فاضلاب ساختمان ، نه تنها صحت و کارآمدی عملکرد تهویه در شبکه را افزایش میدهد ، بلکه سرعت اجرای سیستم را هم بالا می برد. مهم ترین آن که احتمال انتشار بوی نامطبوع به داخل ساختمان تقریبا وجود ندارد! شیرهای سوپر ونت در سیستم فاضلابی سوپر درین V ، این قابلیت فوق العاده را دارد که ضمن تامین هوا در کمترین فشار منفی و در اسرع وقت ، از انتقال هوا در جهت معکوس یعنی از شبکه ی دفع فاضلاب به سمت محیط داخل ساختمان به خوبی جلوگیری میکند ، وبه این ترتیب سوپر درین V شرایطی کاملا سالم و مطبوع را برای زندگی ساکنین ساختمان فراهم می آورد.

مزایای سوپردرین

  • افزایش سرعت ودقت اجرای سیستم فاضلاب
  • ارتقای کار آیی سیستم ونت ( حتی بالاتر از نسبت 1:1 قطر لوله های ونت به قطر لوله های دفع فاضلاب)
  • رساندن به هنگام هوا به محل مورد نیاز (Point of Need)
  • تامین بهداشت وسلامت بیشتر برای ساکنین ساختمان ، به دلیل جلوگیری از انتشار آلودگی و میکروب از سیستم دفع فاضلاب به محیط داخلی ساختمان
  • کوچکتر شدن داکت ، عدم نیاز به سوراخ کردن پشت بام ، حذف عصایی
  • آزادی عمل بیشتر در طراحی معماری
  • صرفه جویی در هزینه های حمل و انبارش
  • بدون قطعات مکانیکی و عدم نیاز به نگهداری و تعمیرات
  • ضمانت تعویض مادام العمر